Боксерка з Волині проведе черговий бій на Олімпіаді у Ріо

16.08.2016 / Новини, Спорт

Волинянка Тетяна Коб сьогодні, 16 серпня, проведе свій черговий бій на Олімпійських іграх у Бразилії.

Про це пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Чвертьфінальний бій в Олімпійській програмі змагань боксерка з Ковеля проведе проти представниці Великої Британії Ніколи Адамс.

Боксерський поєдинок волинянки Тетяни Коб з однією з найсильніших у світі англійською Ніколою Адамс у вазі до 51 кілограма відбудеться о 17:00.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*