Приміщення Шацького районного Будинку культури цього року не ремонтуватимуть

01.03.2019 / Новини

На реконструкцію Шацького районного Будинку культури потрібні 25 мільйонів.

Про це на сесії Шацької районної ради повідомив Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, – пише Район. Шацьк.

Під час сесійного засідання депутати поцікавилися, коли, нарешті, в Шацьку дочекаються коштів на ремонт районного Будинку культури, приміщення якого вже довгий час не експлуатується, бо перебуває в аварійному стані.

Зі слів керівника, проект реконструкції Шацького РБК щороку бере участь у конкурсному відборі проектів і програм, що можуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Втім, перевага щоразу надається іншим об’єктам. Цьогоріч це Піщанська школа – надзвичайно важливий і не менш соціально значимий проект з реконструкції і добудови. До слова, вартість робіт з ремонту Шацького РБК – 25 мільйонів гривень.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*