
Дзюдоїсти шацького СК “Торнадо” здобули перемогу V турнірі з дзюдо за «Кубок Бурмистра Бялоленки», що відбувся у Варшаві.
Про це повідомляють на сторінці Шацької районної державної адміністрації у Facebook.
Турнір відбувся 3-4 листопада 2018 року. Участьу змаганні взяло біля 1000 спортсменів з різних країн, зокрема: Бельгії, Литви, Латвії, Ірландії, Казахстану, в тому числі з Польщі і України та інших.
У підсумковому заліку в турнірі перемогу здобули юні дзюдоїсти СК “Торнадо”, які зайняли такі місця:
1 місце – Назар Горніч (с.Голядин), Назар Положевець (с.Положево) та Діана Купира; 2 місце – Роман Самолюк, Іван Корнелюк та Анна Самолюк; 3 місце – Ілля Черв’як, Єлісей Мадрімов.
Переможців змагань нагородили медалями, дипломами та пам’ятними подарунками.



Залишити коментар