У волинському місті влаштували спортивний пробіг (ФОТО)

30.07.2018 / Новини, Спорт

У Володимирі-Волинському чимало містян взяли участь у традиційному велопробізі у вишиванках.

Таким чином тут вже не вперше організовують акцію, приурочену до Дня міста.

Велопробіг відбувся 29 липня. Стартувала та фінішувала колона велосипедистів на площі Героїв міста. Учасників велопробігу назбиралося більше 160-ти, – пише БУГ.

Серед них було і багато дітей, взяли участь у велопробізі навіть цілими родинами. Довжина дистанції, яку довелося подолати велосипедистам – 10 кілометрів.

Велопробіг – це вже традиція святкування Дня міста. Захід проводиться для популяризації здорового способу життя.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*