
У Володимирі-Волинському чимало містян взяли участь у традиційному велопробізі у вишиванках.
Таким чином тут вже не вперше організовують акцію, приурочену до Дня міста.
Велопробіг відбувся 29 липня. Стартувала та фінішувала колона велосипедистів на площі Героїв міста. Учасників велопробігу назбиралося більше 160-ти, – пише БУГ.
Серед них було і багато дітей, взяли участь у велопробізі навіть цілими родинами. Довжина дистанції, яку довелося подолати велосипедистам – 10 кілометрів.
Велопробіг – це вже традиція святкування Дня міста. Захід проводиться для популяризації здорового способу життя.






















Залишити коментар