
У Міністерстві освіти підготували новий проєкт про організацію дистанційного навчання.
Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет на брифінгу 31 серпня, – пише “Суспільне“.
“З урахуванням можливості встановлення в окремих регіонах червоного рівня епідеміологічної небезпеки, Міністерство світи і науки підготувало новий проєкт положення про дистанційне навчання. Він пройшов громадське обговорення, на сьогодні візується в центральних органах виконавчої влади, він наданий для ознайомлення і я сподіваюся, що найближчим часом він буде погоджений Кабінетом міністрів України”, – розповів Шкарлет.
За словами Шкарлета, проєкт передбачає спрощення процедури організації дистанційного навчання та впорядковує механізми реалізації змішаного навчання під час карантину.
Також очільник міністерства нагадав, що у співпраці з колегами зі Швейцарії МОН розробило онлайн курс, в якому викладені усі особливості організації онлайн-освіти в умовах карантину.
Залишити коментар