
Сьогодні Сонце зійде о 5.25, зайде о 20.42. Тривалість дня — 15 год. 17 хв.
Повний Місяць 27 липня, захід — 9.54, схід — 22.53.
* * *
Іменинники: Степан, Роман, Григорій, Віктор.
* * *
1 серпня в історії України
1913 — померла поетеса Леся Українка
1923 — Раднарком України ухвалив рішення про початок політики українізації.
1924 — народився Михайло Білас, народний художник України, майстер гобелена.
* * *
Про це писав “Кордон” рік тому
Студенти яких країн найчастіше їдуть навчатися в Україну
25 тисяч 263 студентів-іноземців отримали запрошення на навчання в Україні з січня до липня 2018 року. Найбільшу кількість запрошень отримали громадяни Марокко – 4 тисячі. Таку статистику оприлюднив Український державний центр міжнародної освіти МОН України. “Оприлюднені дані свідчать про те, що цьогоріч можливість навчатися в Україні отримали більше іноземців, ніж у попередні роки. Для порівняння – за 7 місяців 2017 року було зареєстровано 18 214 запрошень, а у 2016 кількість запрошень склала близько 12 тисяч”, – сказала директор УДЦМО Олена Шаповалова.
* * *
Погода 1 серпня
На сьогодні синоптики прогнозують мінливу хмарність, переважно без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с, температура повітря +22…+24. Вночі — мінлива хмарність, переважно без опадів, вітер північно-західний, 3-8 м/с, +11…+13 за Цельсієм.
* * *
Народний прогноз погоди
1 серпня відзначається день пам’яті преподобної Мокрини. Мокрина вказує на осінь. Якщо на Мокрину мокро — вся осінь мокра. У народі помітили, якщо на Мокрину сухо, не буде дощів на шість тижнів, мокро — дощ на такий же строк. На мінливу погоду осені вказував сильний вітер і мінлива хмарність у цей день. У цей час розпочинається ранній листопад, замовкають птахи, зникають ґедзі.
Залишити коментар