Субота, 6 червня 2020

Володимир Гройсман покинув пост прем’єр-міністра

28.08.2019 / Відео, Новини

Володимир Гройсман оголосив, що залишає пост прем’єр-міністра України.

Відеозвернення він опублікував на своїй фб-сторінці.

«Зі свого досвіду розумію, як це непросто приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику (ймовірно, Олексію Гончаруку – Ред.) сили, терпіння і удачі. А головне – успіху. Тому що саме від успіху його роботи і роботи нового уряду буде залежати багато в чому успіх України і нормальне життя кожного українця. Особисто для мене це завжди було пріоритетом № 1», – зазначив Володимир Гройсман.

“З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру.

Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати”, – додав він.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*