У Володимирі-Волинському молодь ініціює будівництво скейт-парку.ВІДЕО

21.07.2020 / Відео, Новини
Фото ілюстративне

Про необхідність створення у Володимирі-Волинському осередку, де б молодь могла активно проводити час, говорять вже давно. Щоправда, до сьогоднішнього дня далі розмов діло не зайшло. Тому юні активні мешканці міста вирішили взяти ситуацію у свої руки.

У студії БУГу представники ініціативної групи з об’єднання друзів “44700” Олександр Чишій, Максим Антонюк та Валентин Любежанін розповіли про своє захоплення прогресивними видами спорту (катання на скейтбордах, ВМХ-ах та роликах) та яким чином вдається вдосконалювати свої вміння.

Власне, тяга до постійного розвитку та розуміння, що на саморобних спорудах високої майстерності не досягнути, змотивували хлопців звернутись до міської влади з проханням посприяти створенню скейт-парку у Володимирі-Волинському. Юнаки ґрунтовно підготувались до зустрічі: зібрали підписи на підтримку, створили презентацію проєкту, провели попередні обрахунки.

Перші результати своєї діяльності хлопці отримали дуже швидко: підтримка місцевої влади, попереднє визначення місця будівництва (Брусилівський парк на вулиці Січових Стрільців), реєстрація хлопцями громадської організації. Сподіваються, що й надалі справа просуватиметься у хорошому темпі і вже незабаром молодь міста зможе “обкатати” новий скейт-майданчик.

Для реалізації проєкту потрібні чималі кошти. Якщо хлопці знайдуть основну частину коштів, залучать спонсорів для будівництва, то, за їхніми словами, міська влада готова виділити частину коштів з бюджету.

Ініціативна молодь просить мешканців про підтримку їхнього проєкту. Для того, аби зв’язатись з представниками групи, бажаючих допомогти просять писати на поштову скриньку 44700.vv@gmail.com.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*