На шистівській об’їзній розпочалися ремонтні роботи

05.08.2020 / Відео, Новини

На шистівській об’їзній навколо Володимира-Волинського розпочався ремонт дороги. Саме ця траса є ключовою для розвантаженням центру міста від автомобільного потоку.

Про це розповів у відео народний депутат Ігор Гузь та голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, опублікованому у соцмережі.

“На шистівську об’їзну витратять близько 60 мільйонів гривень. Її мають зробити до жовтня, усі будемо дивитися, наскільки якісно виконується ремонт”, – зауважив Ігор Гузь.

Парламентар розповів, що у Володимирі-Волинському розпочинаються ремонтні роботи і на вулиці Ковельській, а найближчим часом — на автошляху з Володимира до Устилуга.

“Жителі Володимира повинні знати: шистівську об’їзну, дорогу на Вербу і до Устилуга в цьому році мають зробити. Уже лобіюємо питання, щоб розпочати хоча б шматок дороги з Верби на Любомль”, – зауважив Гузь.

Голова Зарічанської громади Ігор Пальонка розповів про дорожні роботи на території ОТГ, яка невдовзі стане частиною Володимира-Волинського.

“Ми отримали дозвіл на виконання будівельних робіт щодо капремонту вулиці Стемковського, яку плануємо цього року відремонтувати, облаштувати асфальтобетонне покриття, протяжністю 800 метрів. На черзі ремонт дороги, яку ми робимо декілька років. Це – Вощатин – Ласків – Суходоли”, – повідомив Ігор Пальонка.

З його слів, в Заріччі з початку року відремонтували 5 вулиць, на черзі – частина вулиці Володимирської в селі Федорівка і Молодіжної у Суходолах.

“Загалом цьогоріч по громаді на утримання доріг використають 12 млн грн, а це значний прорив”, – зауважив голова ОТГ.

Нардеп Ігор Гузь наголосив, що Зарічанська громада приєднається до Володимира-Волинського з нормальними дорогами, школою та великим футбольним майданчиком зі штучним покриттям.

“Це не бідні родичі, які заходять у Володимир, а реально одна з найбагатших громад і найбільш прогресивних”, – зауважив Гузь.

Прес-служба народного депутата України Ігоря Гузя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*