“Микола Юнак не здатен працювати в команді, поваги в місті не має”

16.09.2020 / Відео, Новини

Представник Зе-команди у Володимир-Волинському новоутвореному районі Павло Горошкевич заявив, що відмовляється працювати зі Слугою Народу, адже обласний штаб вирішив підтримати на посаду міського голови Володимира Миколу Юнака.

Про це він розповів у відео, яке опублікував на своїй сторінці у фейсбуці 15-го вересня, –  передає БУГ.

“Після нашої зустрічі з Миколою Юнаком ми зрозуміли, що далі нам не по дорозі. Ми з командою не можемо підтримувати рішення політичного штабу і осередку стосовно висунення кандидата на посаду міського голови у Володимирі-Волинському Миколи Юнака”, – сказав Горошкевич.

Я особисто припиняю свою роботу як представник"Слуги Народу ". Тому, що чесність і порядність для мене завжди були найголовнішим у житті. Володимир ЗеленськийВалерій СтернійчукЮрий ПогулякоСергій БизовСлуга НародуСлуга Народу – ВолиньОфіс Президента УкраїниYevheniya KravchukIgor ChernuchОлена Лис

Geplaatst door Pavlo Goroshkevych op Maandag 14 september 2020

Як розповів Горошкевич, про оборудки Юнака в обласному осередку ходили чутки, проте він відмовлявся їм вірити.

За словами Горошкевича, “Микола Юнак не здатен працювати в команді, поваги в місті не має, всі його знають як людину, яка не дотримує свого слова. Для нього боротьба з корупцією – це пустий звук. Він буде працювати на власне збагачення і розвиток свого бізнесу, а не на розвиток міста”.

Горошкевич заявив, що припиняє свою роботу, як представник Слуги в районі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*