Неділя, 7 червня 2020

Жителька Шацька змогла подолати страшну хворобу та “оживити” підприємство, на якому працює

01.01.2017 / Новини

Вся історія її життя – приклад працелюбства і людяності, оптимізму і любові.

Більше 20 років вона працювала бухгалтером у відділі освіти Шацької райдержадміністрації, виховувала дітей, жила повноцінним життям і ні про що не здогадувалась.

Про це пише сайт Волинського обласного центру зайнятості.

Страшним вироком стало повідомлення про хворобу. А далі – операція, тривале лікування, інвалідність. На долю не ображалась, не падала у відчай, бо знала, що життя на цьому не закінчується і кожним своїм подихом потрібно боротись.

Героїня  статті жителька селища Шацьк Галина Курзяба. Колеги знають її як відповідального працівника, відзначають її гарні особисті якості, адже привітність, чуйність, доброзичливість Галини Яківни відчували всі, хто з нею працював.

Сталося так, що в червні 2015 року, з певних причин, жінка втратила роботу. У липні 2015 року звернулась до центру зайнятості. Галина Яківна отримала інформацію про актуальні вакансії, взяла участь у семінарах з техніки пошуку роботи, у міні ярмарках вакансій, опрацювала всі можливі джерела інформації про вільні робочі місця, поспілкувалась з роботодавцями.

Нагородою за оптимізм стало працевлаштування. Сьогодні пані Галина працює бухгалтером у підприємця Олексія Цвида, який займається випічкою хлібобулочних виробів. «З появою цієї жінки підприємство ожило,» – так оцінює роботу сам підприємець.

Отож наполегливість безробітної перемогла обставини. А роботодавець отримав кваліфікованого фахівця.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*