Понеділок, 22 жовтня 2018,22:33

Жителів Шацька “тероризує” зграя собак (ФОТО)

11.12.2017 / Новини

В центрі селища Шацьк розгулює велика зграя бездомних собак і нападає на людей.

Сьогодні, 11-го грудня, собача зграя особливо активізувалася. В тварин зараз шлюбний період, тому вони збуджені та небезпечні. 13 собак, яких не назвеш бездомними, оскільки більшість має на собі нашийники, неодноразово в центрі селища нападали на дорослих і дітей, – пише Район.Шацьк.

Продавчиня кафе «Черемшина» змушена була брати до рук палку і відганяти агресивних собак від дитини, яка мало не стала їх жертвою. Один пес навіть вхопив хлопчика за руку, проте, на щастя, не прокусив її. Дорослі ледве встигали забігати в магазин, втікаючи від собак, які їх переслідували.

Жителі селища відчувають небезпеку, яка чатує на них на вулиці, і бояться за своє здоров’я і власних дітей. Проблему бродячих псів вирішити досить складно. Як тільки настає шлюбний період, тварини виходять на вулицю і гуляють зграями – це відбувається по декілька разів на рік. В кожний з таких періодів є люди, які стають жертвами собак. Люди тоді починають звертатися до селищної влади, аби та організувала відстріл тварин, які становлять небезпеку. А влада Шацька, у свою чергу, закликає власників собак тримати своїх чотирилапих улюбленців на прив’язі.

Ніхто, зрештою, обіцянки не виконує. Шлюбний період у собак закінчується, небезпека минає, і на декілька місяців настає спокій.

Отже, проблема бродячих псів у Шацьку існує, проте, скоріш за все, ніхто її вирішувати не буде.

2 Коментарів Жителів Шацька “тероризує” зграя собак (ФОТО)

  1. Тут всіляку хрінь пишете. Проблема в людях а не в собаках. В них інстинкти такі. Хоча дивлячись на все то тваринних інстинктів і в людей вдосталь, один – хапати гроші, інший – перекидати провину на інших. Хто бачив хоч одного громадського діяча в ділі? Немає рушійної кнопки. Так, саме тої людини що повела би “стадо”… люди совісні є, але них давить думка мов вони одинокі і тут, як кажуть проти течії не попреш. Треба організувати вилов тих собак чи усипити, якщо навіть з ошийниками. Преса давно вийшла на новий рівень а в Шацьку – все по старому. Вас читають люди може ви стали б закликати них до чогось хорошого а не констатувати фініш, що мов “заб’ємо болт всерівно ніхто нічого не вирішить” це однаково звучить як: “я це написав(-ла) нікому не потрібне просто так бо вмираю від нудьги). Не шукай собі ствердження авторе, ти не кращий за тих хто “нічого так і не зроблять”, не кращий і ти читачу. Думаю навіть ти зможеш вирішити цю проблему.

    • Назік, то якраз ти не маєш чим зайнятися й всяку ахінею в коментах пишеш. Хоч у такий спосіб спробуєш самовиразитись. Ти краще як такий активний дописувач і одночасно читач візьми й порішай всі проблеми із собаками. Ти ж можеш! Розказуєш тут що не собаки винні, а люди. Так от – не журнаісти винні (на яких ти тут гониш)в безпорадності ситуації, а такі скнари як ти, що законів не знають. Привяжи хоча б сам свого пса, а потім чужих усипляй!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*