Жителі Світязя зливають нечистоти просто в озеро

12.02.2018 / Новини

Перлина Волині потерпає від недбалого ставлення громадян.

До редакції газети «Волинь-нова» на едлектронну адресу надійшов анонімний лист від жителя села Світязь, в якому той написав про те, що в рови, які впадають в озеро, жителі прилеглих до озера будинків зливають домашні відходи.

«Доброго дня! Пише вам небайдужий мешканець села Світязь, що розташоване біля однойменного озера, славного своєю величиною, красою та головне — чистотою. Однак з легкої руки багатьох жителів, які за рахунок водоймища живуть (і досить непогано за сучасними мірками, враховуючи ситуацію в країні), чистота може перетворитися в багнюку. На вулиці Жовтневій, зокрема, одразу на повороті до вулиці 8 Березня є рів, що впадає в озеро. Він протікає біля приватних територій. Стало помітно, що хтось користується таким вдалим розташуванням та зливає просто в цей рів мильну воду. Було звернення до керівництва Шацького національного природного парку з приводу цієї проблеми, однак її переклали на сільського голову, який обіцяв цим «зайнятися». Та віз і нині там.
І це не єдиний випадок, оскільки новоспечені власники земель, «володіння» яких розташовані поблизу ровів, також користуються таким природним водовідведенням, а потім нечистоти потрапляють в озеро. Дуже шкода, якщо така перлина України занепаде через недбале ставлення громадян до свого скарбу. І як бути? До тексту прикріплюю фото, на якому видно замерзлу піну відразу ж біля того місця, де рів впадає в озеро,» – йдеться у листі.

Від редакції Волині-нової: Автор листа надіслав його електронною поштою, зазначивши, що проти того, аби в газеті вказувалося його прізвище. А оскільки анонімок ми не друкуємо, то могли б і цей лист не публікувати. Але проблема озерного краю настільки болюча, що вирішили зробити виняток.

1 Коментар Жителі Світязя зливають нечистоти просто в озеро

  1. уроди-влада що обкрадає-чому в першу чергу не вид.гроші на єлемертан.бо 30-років ворують гади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*