Понеділок, 22 жовтня 2018,18:38

Жителі села Вілиця обурені роботою вугільного підприємства

26.01.2017 / Новини

Жителі села на Волині протестують проти виробництва вугілля.

Про це йшлося 26 січня під час засідання комісії обласної ради з питань екології і раціонального використання природних ресурсів, – пише Волинський інформаційний портал.

До Волинської обласної ради звернулися жителі села Вілиця Шацького району. Поблизу села розташоване підприємство, що виробляє деревне вугілля. Селяни занепокоєні шкідливими викидами при виготовленні продукції.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що свого часу управління екології дало погодження на викиди підприємства, втім, вугілля виготовляють із порушенням технології.

Депутат Юрій Ройко зазначив, що, згідно з нормами, відстань від найближчої хати повинна бути мінімум п’ятсот метрів, натомість у Вілиці – приблизно 350 метрів.

«Їм пропонували іншу площу, але, чомусь, підприємець не захотів. Він вирішив, що йому легше вступити в конфлікт з громадою, ніж піти на поступки», – розповів Ройко.

Тож депутати за пропозицією Гунчика вирішили звернутися до Шацької селищної ради, аби та провела зустріч із підприємцем та громадою, і знайти компроміс.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*