Жителі Любомльського та Шацького районів з діагнозом інсульт лікуватимуться за сучасними технологіями

06.10.2017 / Новини

Управління охорони здоров’я ОДА підтримує ініціативу КЗ «ВОЦЕМДМК» та Ковельського ТМО щодо госпіталізації хворих з інсультами з Любомльського та Шацького районів у Ковельську лікарню для проведення невідкладної тромболітичної терапії хворим з ішемічними інсультами.

Про це йдеться на сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

Ковельське ТМО має в наявності комп’ютерний томограф, який дає можливість в ургентному порядку точно встановити причину інсульту: крововилив чи тромб.

Лише у випадку «свіжого» тромбу в судинах головного мозку проводиться невідкладна тромболітична терапія препаратом «Актилізе». Якщо цю лікувальну процедуру вдасться провести в найближчі 1-2 години після виникнення тромбу – хворий не буде мати жодних наслідків інсульту та уникне інвалідності.

Наразі відповідальні працівники Управління охорони здоров’я ОДА, КЗ «ВОЦЕМДМК» та Ковельського ТМО розробляють нормативно-правову базу щодо організації системної роботи медиків ВОЦЕМДМК та Ковельського ТМО та інших лікувальних закладів області від початку захворювання до проведення тромболітичної терапії інсульту та реабілітації таких хворих.

Успішне втілення цього задуму забезпечить найсучасніше лікування хворих з ішемічними інсультами і позбавить їх важких наслідків цього грізного захворювання.

1 Коментар Жителі Любомльського та Шацького районів з діагнозом інсульт лікуватимуться за сучасними технологіями

  1. ВСІ ДОБРЕ ЗНАЮТЬ-НА РІВНІ ШАЦЬКА ЧИ ЛЮБОМЛЯ-ЦЕ ПРЯМА ДОРОГА НА ..НЕМАЄ НІ ФАХІВЦІВ-НІ СУЧАСНОЇ МЕД.ТЕХНІКИ.ЦЕ ДВІ ДИРИ ЗА ЯКІ СТИДНО-ЩО ЖИВЕМО В ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОМУ СТОЛІТТІ.НЕМАЄ ГАЗУ!!!!!!БОЖЕ-НІБИ БІЛЯ КОРДОНУ-ЄВРОПА-А НАСПРАВДІ-ЗАБИТИЙ БОГОМ КРАЙ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*