Жительці Поромова терміново збирають кошти на лікування

22.09.2020 / Новини

З проханням про допомогу до журналістів звернувся житель села Поромів Іваничівського району Олександр Мисливець. В його дружини на фоні цукрового діабету виникла шлунково-кишкова кровотеча. Чоловік каже, за декілька днів на лікування Надії вичерпали всі фінансові ресурси сім’ї, тому вимушений звертатися до небайдужих людей із проханням допомогти матеріально.

За словами Олександра, у його дружини Надії Петрівни Мисливець внаслідок цукрового діабету відкрилась трофічна виразка на нозі близько трьох місяців тому. Жінку лікували своїми силами під наглядом місцевого лікаря. Проте три дні тому їй раптово погіршало і Надію Петрівну доставили до хірургічного відділення Нововолинської лікарні, – пише БУГ.

21-го вересня вночі вона потрапила до реанімації у важкому стані – на фоні цукрового діабету відкрилась шлунково-кишкова кровотеча.

Олександр Мисливець каже, всі кошти, які мав: пенсію та ліміти на кредитках на лікування вже вичерпав, діти допомогли, чим змогли, але цього все одно не вистачає.

“Не знаю, що вже далі робити. Лікарі поки нічого не кажуть, стан стабільно важкий. Вона не могла зрозуміти де вона і навіщо підключена до крапельниць. Я вже витратив пенсію, з кредиток познімав… “, – зізнається Олександр Мисливець.

Олександр Мисливець прохає усіх небайдужих допомогти їм матеріально. За його словами, щодня на лікування дружини витрачається в середньому 700-750 гривень.

Допомогти можна, переказавши кошти на номер карти ПриватБанку 5168 7574 1563 0153 Олександр Мисливець.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*