Четвер, 28 травня 2020

Зеленський звільнив Богдана з посади керівника Офісу президента України  і призначив на його місце Єрмака

11.02.2020 / Новини

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав у відставку. Указ підписав президент України Володимир Зеленський. 

Попереднім указом Зеленський також звільнив Андрія Єрмака із посади помічника президента й призначив керівником Офісу Президента. Відповідний указ було опубліковано 11 лютого, – пише ТСН.

 

“Призначити Єрмака Андрія Борисовича керівником Офісу Президента України”, – йдеться в указі №48/2020.

Нагадаємо, днями у ЗМІ почалася з’являтися інформація про відставку Богдана нібито через його конфлікт саме з Єрмаком.

Андрій Єрмак – юрист з 20-річним досвідом роботи. Адвокатською діяльністю займається від 1995 року. Пропрацювавши в сфері юриспруденції два роки, Єрмак заснував “Міжнародну юридичну компанію”, яка до сьогодні займається юридичним консалтингом, захищає інтереси своїх клієнтів в досудових суперечках і на всіх етапах судового процесу. Є також засновником Garnet International Media Group та продюсером кількох фільмів.

У команді Зеленського був особистим помічником президента, займається відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі.

ЗМІ неодноразово писали про існування неформального каналу перемовин між Єрмаком та колишнім віцепрем’єром, а нині заступником керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*