Пятниця, 15 березня 2019,17:01

Заступник Гунчика зустрівся з мешканцями Любомля

27.07.2016 / Новини

В Любомльській райдержадміністрації заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Кошарук провів виїзний прийом громадян.

Під час робочого візиту заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук та голова райдержадміністрації Микола Пархомук проінспектували перебіг робіт реконструкції навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»у  селищі Рівне.

Також сільський голова Володимир Крижук ознайомив гостей з проведеною роботою щодо забезпечення благоустрою в сервісній зоні митного автопереходу «Ягодин», побували на фермерському господарстві «Вест Фенікс», що функціонує на території Рівненської сільської, в місцевому будинку культури та етнографічному музеї.

Під час прийому громадян заступник голови районної ради Ганна Сачук озвучила питання щодо внесення змін у перспективний план об’єднання територіальних громад і запропонувала на території району створення Вишнівської територіальної громади з центром у Вишневі.

На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Про їх виконання заявники будуть проінформовані в установленому порядку.

Джерело: сайт Любомльської райдержадміністрації

1 Коментар Заступник Гунчика зустрівся з мешканцями Любомля

  1. Виявляється, що біля дитячого садка в нас потопають в багнюці діти. Наведіть, будь ласка, хоча б один доказ вами сказаного, бо за нашої пам яті таких випадків не було.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*