Субота, 8 грудня 2018,00:04

Заплановані реформи на митниці – скасовуються

12.01.2018 / Новини

Уряд скасував минулорічні постанови про реформування та реорганізацію податкових і митних органів, ініційованих Міністерством фінансів.

У четвер, 11 січня, ухвалили рішення про скасування постанови про затвердження концепції реформування системи органів державної податкової та митної політики, а також постанову про реорганізацію територіальних органів Державної фіскальної служби, – пише dt.ua.

Постанови передбачали створення Міжрегіональної митниці та головного Міжрегіонального управління ДФС. Обласні митниці та енергетичну митницю планувалося реорганізувати шляхом приєднання до Міжрегіональної митниці.

Об’єднані державні податкові інспекції мали бути приєднані до головних управлінь ДФС в областях, а останні, своєю чергою, разом з Офісом великих платників податків – включені до складу Міжрегіонального головного управління ДФС.

В. о. голови ДФС Мирослав Продан, а також парламентський комітет з питань податкової та митної політики розкритикували ці ініціативи Міністерства фінансів, назвавши їх реалізацію неможливою.

У Мінфіні зв’язали критику постанов із небажанням керівництва ДФС реально реформувати відомство.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*