Четвер, 27 лютого 2020

Замлинська “ЕКОФЕРМА” – ще одна візитка Любомльщини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

06.08.2016 / Новини

У мальовничому селі Замлиння, що у Любомльському районі, підприємство “ЕКОФЕРМА” уже понад рік розвиває таку галузь сільського господарства як тваринництво. Можливо, що зовсім скоро на Любомльщині з’явиться екологічно чиста молочна продукція.

Задум створити такого типу підприємство виник близько трьох років тому. Про розташування ферми не було й сумнівів: у Замлинні збереглось хороше приміщення колишнього радянського колгоспу, яке тепер і є “Екофермою”.

Козенят, племінних козлів та баранів привозили у Замлиння з усієї України. Першого чистокровного козла, якому було лишень чотири місяці, придбали за 8 тисяч гривень. Його привезли аж з Кіровоградської області автомобілем.

Усі тварини привітні, йдуть до людей і зовсім їх не бояться. В обідню пору тварин приганяють з пасовища для відпочинку. Цікаво, що більшість тварин мають кумедні імена: круторогий козел Леонід, Скунс, баран Шон, Ламанч, Геракл, Юрійович та чимало інших.

“Молоді тварини, наприклад, ягнята, ростуть дуже швидко. У нас є такі тваринки, котрим по 3-4 місяці, а за розмірами вже наздогнали своїх мам. Ми годуємо тварин лише чисто екологічними кормами, намагаємось досягти високого рівня”, – розповідає Вадим Цеховський, завідувач фермою.

Цеховський пояснив, що продовжують облаштовувати ферму по-сучасному, щоб якість продукції відповідала усім європейським нормам. Наприклад, укупі молодих козенят на вигоні тримає електропастух, а молоко збирають за допомогою сучасних доїльних апаратів.

Зібране молоко охолоджують у спеціальних цистернах, а потім продають людям. Нещодавно розпочали робити і козиний сир, але поки його варять лише для себе.

Вадим Цеховський розповів, що процес виготовлення сиру повинен відбуватись у стерильності, тому сторонніх до сироварільні не пускають. Приємно здивувало те, що фермі є ванна кімната, пральня та кімната відпочинку для працівників, яких є вісім: дві доярки, три скотарі, завідуючий та два пастухи.

Пан Вадим родом із Миколаївщини. Там мав свою невелику домашню ферму, тому до роботи із тваринами йому не звикати. Каже, що цю справу треба любити, а тому – віддаватись на повну. На підприємстві, правду кажучи, він виконує чимало роботи, адже він завідувач ферми, завідувач пасікою, ветеринар та зоотехнік.

“Робота ця не з легких, але того варта. Дуже важко знайти працівників відповідальних у сільській місцевості. Але ми стараємось. Плануємо тримати на фермі близько 1 000 дійних особин. Тобто стараємось розвиватись, зростати, щоб якогома краще й швидше заявити про себе як екологічну ферму”, – зазначає Вадим Цеховський.

На території підприємства також є пасіка. Збиратимуть мед, як зазначає Вадим Цеховський, поки для себе, а згодом, можливо, також продаватимуть.

Ферма “Екоферма” тісно пов’язана з  підприємством “Екопел”, що розвиває на території Любомльщини рослинництво: екологічно чисту продукцію  використовують для годівлі тварин “Екоферми”.

Й справді, така галузь сільського господарства як тваринництво нині не надто популярна. Замлинська “Екоферма” – це хороший приклад локального підприємства, який виготовлятиме екологічно чисту продукцію. Зараз для власників ферми необхідно пройти усі перевірки та сертифікацію, щоб заявити про себе і стати ще однією візиткою Любомльського краю.

_DSC0005 _DSC0017 _DSC0018 _DSC0021 _DSC0026 _DSC0027 _DSC0030 _DSC0038 _DSC0046 _DSC0048 _DSC0051 _DSC0073 _DSC0074 _DSC0087 _DSC0092 _DSC0107 _DSC0113 _DSC0123 _DSC0128

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*