Четвер, 20 червня 2019

За три роки у Шацькому районі запланували асфальтувати сім доріг

29.12.2018 / Новини

Серед ключових завдань, які планують реалізовувати в Шацькому районі, є ремонт доріг.

Про це на Раді регіонального розвитку, яка відбулася в Шацьку, розповів голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, – пише Район.Бізнес.

“Для розвитку району нам найперше потрібно відремонтувати дороги. Тоді матимемо і нормальне сполучення з іншими районами, і збільшення потоку туристів. Якщо збудуємо дорогу до Адамчуків, то це пришвидшить поляків будувати пункт пропуску. Розумію, що плани на дороги амбітні, але за підтримки голови Волинської ОДА Олександра Савченка будемо старатися це зробити, а також лобіювати наші інтереси в Києві”, – відзначив Василь Голядинець.

Він також озвучив перелік доріг, які планують асфальтувати та капітально відремонтувати протягом найближчих трьох років.

  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтово (в с. Світязь) (друга черга)
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини до кордону із Старовижівським районом (17,5 км)
  • Капітальний ремонт автомобільної дороги О031696 (на ділянці Шацьк – Світязь)
  • Капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Піща-Острів’я-Пульмо
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Адамчуки-Голядин-Згорани-/Т-03-02/-Нидиже-Стара Гута-Стара Вижівка (на ділянці Адамчуки-Згорани)
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Пульмо-Гряда
  • Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Хрипськ-Ростань
Читайте також:

1 Коментар За три роки у Шацькому районі запланували асфальтувати сім доріг

  1. В списку тільки ремонти, та ще й грунтових доріг, які швидко розбивають лісовози. А де будівництво-асфальтування??????? Вася воду ллє!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*