Неділя, 14 квітня 2019,00:04

За круглим столом в ефірі обговорили оптимізацію малокомплектних шкіл Любомльщини

Інтернет-видання “КОРДОН” 31-го серпня провело круглий стіл між очільниками Любомльського району, представниками відділу освіти та народного депутата від цього округу. Під час зустрічі обговорювали питання щодо оптимізації малокомплектних шкіл.

Журналісти “КОРДОНу” провели ефір щодо вирішення ситуації, яка склалася навколо кількох навчальних закладів району в результаті реформування.

Участь в обговорені взяли голова райдержадміністрації Микола Пархомук, голова районної ради Микола Сушик, начальник відділу освіти Василь Стрільчук, Андрій Бокоч – помічник народного депутата Ігоря Гузя. Долучився до круглого столу й депутат районної ради Дмитро Маляс.

Дискусія тривала кілька годин. Конкретного рішення та порозуміння так і не дійшли. Хтось стверджував, що варто закривати такі школи, адже якість освіти в них неналежна та й витрати на їх функціонування невиправдані. Дехто відстоював позицію залишити такі навчальні заклади діючими, але внести відповідні поправки до законодавства, які б дозволяли утримувати ці заклади раціональніше.

В ході обговорення час від часу переходили й на інші теми: ремонти доріг, вибори, піар-кампанії, об’єднання територіальних громад тощо. Але все ж кілька цікавих думок щодо оптимізації почули.

Частина круглого столу, що стосувалася закриття малокомплектних шкіл, у відео нижче. Журналісти вдячні всім, хто взяв участь у дискусії.

Подаємо також позицію народного депутата Ігоря Гузя щодо оптимізації закладів освіти, висловлену в прямому ефірі “Нової Волині”.

IMG_0678 IMG_0686 IMG_0696 IMG_0701 IMG_0704 IMG_0719 IMG_0729 IMG_0738

2 Коментарів За круглим столом в ефірі обговорили оптимізацію малокомплектних шкіл Любомльщини

  1. “Зробіте нам садочка!”-риторика першої особи району…Армагедон…Навіть слово”Ганьба” для них комплімент…

  2. А журналістка ще той чортяка. Вона дасть ще прикурити й Сушику і Пархомуку і Бокочу

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*