За ініціативи Ігоря Гузя відремонтують вже другий басейн для дітей (ВІДЕО)

26.06.2019 / Відео, Новини

Ігор Гузь оглянув, як тривають ремонтні роботи басейну в дитсадку № 9 Нововолинська. Відремонтований об’єкт планують відкрити до початку опалювального сезону.

Про такі плани повідомив народний депутат Ігор Гузь під час візиту до навчального закладу, – інформує прес-служба нардепа.

Він разом із керівництвом установи оглянули, як тривають ремонтні роботи. Для їх проведення парламентар залучив з державного бюджету півтора мільйона гривень.

Басейн збудували ще на початку 2000-х років, але він так і не працював. Фактично, 15 років ремонт приміщення був «на паузі».

«Сам дуже люблю плавати. Переконаний, що й діти повинні мати можливість навчитися цьому виду спорту. Ми сподіваємося, що у жовтні-листопаді басейн розпочне роботу після капітального відновлення», – розповів депутат.

Планується, що садочок також відвідуватимуть діти молодшої ланки з інших шкіл.

Басейн у нововолинському дитсадку другий, який ремонтується за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя. Наприкінці 2017 року в школі № 5 у Володимирі-Волинському також відкрили оновлений басейн. Щотижня його відвідують понад 600 учнів навчального закладу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*