За економічну безпеку “Укрзалізниці” буде відповідати організатор схеми “кришування” бурштинового бізнесу

25.01.2019 / Новини

Днями на офіційному сайті Укрзалізниці з’явилося повідомлення про початок роботи Департаменту економічної та інформаційної безпеки.

Раніше підрозділ, який займався питаннями економічної безпеки існував в структурі Департаменту безпеки. Тепер же УЗ створила оновлений орган, який має протидіяти корупції і розкраданням в Укрзалізниці.

За інформацією ZБК Департамент економічної безпеки УЗ очолив Олег Назарук.

Його декларація як кандидата на посаду директора Департаменту економічної та інформаційної безпеки була оприлюднена 13 січня 2019 року.

В серпні минулого року Олег Назарук був призначений заступником директора Департаменту безпеки Укрзалізниці. До цього він працював в Управліннях СБУ в Рівненській та Житомирській областях.

Як повідомляє “Цензор.нет”, ще з 2014 року організатором схеми “кришування” незаконного бурштинового промислу журналісти називали саме Олега Назарука.

Це кадровий співробітник СБУ, який давно набув репутації абсолютно безмежного корупціонера. Впевненість у безкарності Назаруку надають його зв’язки і високе становище.

Назарук підлягає люстрації – він включений в офіційний люстрационный список Міністерства юстиції України.

Він обіймав високі посади при Януковичі, і тому йому на 10 років заборонено займати будь-які посади в органах державної влади. Однак високе заступництво і корупційні зв’язки дозволяють йому раніше незаконно займати посади в спецслужбі. СБУ не виконує вимоги закону про люстрацію.

В період з 2016 по серпень 2018 років в реєстрі електронних декларацій відсутні декларації Олега Назарука.

Згідно поданої в січні декларації у власності та співвласності родини Назаруків перебуває будинок на 182м2, чотири земельні ділянки на 10,3 тис. м2 та виробничі приміщення загальною площею 1250м2.

Також у праві користування родини знаходяться два будинки загальною площею 292м2, квартира на 34,1м2 та 3 земельні ділянки на 3100м2.

Олегу Назаруку належить елітний Mercedes-Benz Е250 2015 року випуску, який коштує близько мільйона гривень. Дружині належить BMW Х4, також 2015 року. Вартість цього авто складає близько 1,1 млн. грн. Обидва автомобілі придбані в 2015 року, незадовго до початку слідства проти Назарука.

Сукупний сімейний дохід Назаруків за 2018 рік складає 1,15 млн. грн. З них 91 тис. грн. Олег Назарук отримав в управлінні СБУ в Житомирській області, а 376 тис. грн. в Укрзалізниці.

На руках у подружжя перебуває 1,8 млн. грн. готівкою в різних валютах та 760 тис. грн. на рахунках в банках. Також дружині посадовця належать акції компаній на 2,2 млн. грн.

Під час обрання керівника Департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниця не проводила публічного конкурсного відбору претендентів. Рішення про призначення директорів департаментів приймається правлінням компанії.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*