Середа, 19 лютого 2020

З України везли до Польщі контрабанду таблеток для потенції

15.05.2019 / Новини

Водій автобуса хотів незаконно ввезти з України в Польщу 12 тис. штук таблеток для підвищення потенції.

Про це повідомляє Польське радіо.

Приблизно 12 тис. штук таблеток для підвищення потенції на суму 45 тис. злотих (понад 10 тис. євро) затримали за попередні дні співробітники Національної податкової адміністрації (KAS) з Підкарпаття під час контролю мандрівників у польсько-українському пункті пропуску в Медиці, – інформує Польське радіо.

За інформацією речниці Палати податкової адміністрації у Ряшеві Едити Хабовської, контрабанду виявили під час контролю одного з автобусів, що в’їжджав до Польщі.

За її словами, польські співробітники в одному зі сховків автобуса виявили приблизно 12 тис. штук таблеток для підвищення потенції. У контрабанді зізнався 41-річний водій, громадянин України. Проти чоловіка відкрили провадження. Чоловік мав сплатити штраф у розмірі 5 тис. злотих (понад 1,1 тис. євро).

Хабовська нагадала, що це чергова цьогоріч зупинена спроба контрабанди подібних медичних препаратів у пункті пропуску в Медиці. У березні минулого року працівники Митно-податкової служби виявили контрабанду 1250 штук таблеток, які намагався ввезти до Польщі 44-річний громадянин України.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*