З ким укладають угоди щодо експорту та імпорту акредитовані на Волинській митниці підприємства

06.08.2019 / Новини

За сім місяців 2019 року обсяги експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Волинської митниці ДФС склали понад 1,6 млн дол США. Це на 87 млн дол США більше минулорічного показника.

При цьому вартість оподаткованого імпорту за рік збільшилась на четвертину (на 25 %), вага – на третину (на 30 %), а суми сплачених під час імпорту товарів митних платежів зросли у півтора раза (на 53 %) – пише Конкурент.

Крім законодавчих змін щодо автомобілів з іноземною реєстрацією, сприяв збільшенню рівня оподаткування імпорту контроль за достовірністю декларування (рівень митної вартості, країна походження товару та правильність його класифікації). Загалом цьогоріч він дозволив додатково наповнити державний бюджет України на майже 578 млн грн.

Серед країн, з якими найчастіше укладають угоди акредитовані на митниці підприємства, у структурі експорту лідирують Польща (26 %), Німеччина (21 %), Нідерланди (12 %).

Польща (31 %) та Німеччина (12 %) також домінують серед країн – постачальників імпорту, проте з ними конкурують виробники Чехії (9 %) та Швейцарії (6 %).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*