Юні любомльські боксерки завоювали “бронзу” на чемпіонаті України

13.02.2019 / Новини, Спорт

Нещодавно у Харкові відбувся жіночий чемпіонат України з боксу у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата.

Участь у цих змаганнях у складі збірної Волині взяли й спортсменки з Любомльщини. про це пише газета “Наше життя” за 13 лютого.

Зокрема, Анастасія Саранюк у ваговій категорії 67 кг стала бронзовою призеркою, програвши бій майбутній чемпіонці з Хмельниччини. Каріна Мариньоха у категорії 51 кг перемогла у двобої суперницю із Черкащини, проте поступилася супротивниці із Рівненщини. В результаті теж завоювала бронзу.

Ще одна представниця Любомльщини Владислава Анохіна у ваговій категорії 50 кг посіла п’яту сходинку, програвши в бою срібній призерці з Київщини Марії Сьомці.

Любомльські спортсменки братимуть участь у зональних змаганнях Західного регіону, які відбудуться у квітні в Хмельницькому, переможці якого виступатимуть на Чемпіонаті України вже у травні.

На фото: Каріна Мариньоха та Анастасія Саранюк — бронзові призерки чемпіонату України.