Понеділок, 22 жовтня 2018,22:44

Якими були вибори у Вишнівській ОТГ (ВІДЕО)

01.05.2017 / Відео, Новини

У Вишнівській ОТГ 30-го квітня відбулися вибори. Досі офіційних протоколів нема. Ще ведуть підрахунки голосів. У правоохоронні органи зі скаргами на фальсифікацію чи правопорушення ніхто не звертався.

Загалом вибори пройшли спокійно, без інцидентів. Явка електорату непогана. В середньому 70%.

Відвідав виборчі дільниці й народний депутат від округу Ігор Гузь. За його словами, ніде серйозних порушень не зафіксував, виборці не скаржились також.

“Є палким прихильником децентралізації. Нині в області створюють 5 громад, одна в моєму окрузі. Як народний депутат в межах чинного законодавства відвідую дільниці. Явка велика”, – зазначив нардеп.

Цікаво, що представники старшого покоління, які прийшли проголосувати, покладають великі надії на цю реформу. Одні бачили її результативність за кордоном, інші проводять паралель між виробничими об’єднаннями Римачівської та Вишнівської сільрад у часи існування колгоспів.

Детальніше у відео.

1-го травня в соцмережах та коментарях медіа з’явилися повідомлення про те, що, буцімто, вибори фальсифіковані. Однак досі ніхто офіційних заяв так і не зробив та й доказів не опублікував.

Хоча, справді, є певні затримки з підрахунками й оформленням офіційних протоколів на дільниці в селі Вишнів.

У Любомльському відділі поліції повідомляють, що під час виборів на кожній дільниці забезпечили стовідсоткову охорону громадського порядку. Станом до 17 год 1-го травня правоохоронцями будь-яких фактів щодо порушень у виборчому процесі не було виявлено. Жодних звернень стосовно фальсифікацій до них також не надходило.

Фото: виборча дільниця в Штуні.

IMG_5757 IMG_5765 IMG_5766 IMG_5768

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*