Пятниця, 19 липня 2019

Які питання розглянули на засіданні виконкому Рівненської громади

26.06.2019 / Без категорії

У Рівненській ОТГ відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого обговорили питання  праці, спортивно-масової роботи, змін до проєктів, присвоєння адресних номерів на нерухомість тощо.

Про це повідомляють на сайті громади.

На черговому засідання виконкому, згідно порядку денного, обговорили питання щодо організації проведення оплачуваних громадських та тимчасових робіт для осіб, які зареєстровані як безробітні.

Заслухали  також інформацію фахівця сфери фізичної культури і спорту КЗ «Центр КДСТ» Дмитра Маляса про стан спортивно-масової роботи в ОТГ.

На засіданні внесли зміни до переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, тощо.

Заступник сільського голови Олена Пасаман запропонувала розглянути план роботи виконкому на ІІІ квартал 2019 року, а секретар ради Наталія Кондратюк ознайомила присутніх із отриманими заявами від жителів громади, які стосувалися присвоєння адресних номерів на житлові та нежитлові приміщення.

Члени виконкому розглянули заяву жительки с.Рівне щодо клопотання перед Любомльською РДА про присвоєння почесного звання України «Мати – героїня.

Розглянувши та обговоривши усі питання порядку денного, по кожному з них члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 39073 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/kordonua/data/www/kordon.in.ua/wp-content/advanced-cache.php on line 956

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0