Четвер, 12 грудня 2019

Які порушення митних правил найпоширеніші на волинському кордоні

13.08.2019 / Новини

Недекларування промислових товарів під час їхнього імпорту в Україну залишається одним із найпоширеніших способів порушення митних правил у зоні діяльності Волинської митниці ДФС.

Загалом, разом із приховуванням товару від митного контролю у січні-липні цього року майже чотири сотні громадян намагалися уникнути оподаткування і були притягнуті до адміністративної відповідальності за статтями 472, 483 Митного кодексу України. Сума реально вилучених у них товарів сягає 60 млн грн, – інформує пресслужба Волинської митниці ДФС.

Крім конфіскації, ці статті тягнуть за собою накладення штрафів у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення.

До того ж за цей період громадяни майже чотири тисячі разів намагалися подрібнити комерційні партії товарів, прикриваючись особистими потребами, не пов’язаними із підприємницькою діяльністю.

За це отримали картки відмови у пропуску товару на митну територію України та були повернуті на суміжну (польську) сторону. Найчастіше повертали у країну закупівель шини, автозапчастини, памперси, засоби гігієни, меблеву фурнітуру та побутову хімію

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*