Неділя, 7 червня 2020

Як у Рівному відзначали День села (ФОТО)

16.07.2019 / Новини

З цією подією, що відбулася у неділю, 14 липня, місцевих жителів привітали щиро представники влади, депутати, гості.

До святкування також долучився народний депутат Ігор Гузь, який зазначив, що Рівненська ОТГ — одна з найбільш активних в області: буквально за кілька років силами депутатів різних рівнів зробили дуже багато.

«У міру можливого я намагався долучатися до вирішення місцевих проблем. Рівненська громада — яскравий приклад того, що децентралізація — потрібна справа», — наголосив парламентар та побажав громаді усіляких гараздів.

Від себе особисто він передав подяки водію шкільного автобуса Володимиру Коцу, місцевій активістці та благодійниці Ірині Крижук, директору комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Павлу Москалюку.

За традицією вручалися подарунки у різноманітних номінаціях. Цікаву концертну програму підготували аматори сцени: Петро Семеняк, Маргарита Шепелюк, Вікторія Цегельнюк, Людмила Герун, Павло Москалюк, Дмитро Прилуцький, Лідія Хомічук, Володимир Хомік, Поліна Васильчук, місцевий художній колектив «Надія».

Опісля глядачів розважали вокальний гурт «Акорд» та заслужений артист України Адам Горбатюк.

Також цього дня відбулося святкове богослужіння, спортивні змагання, розіграш лотереї, конкурси для дітей. Завершальним акордом стали дискотека та феєрверк.

 

У публікації, окрім авторських, використано також фото з сайту Рівненської ОТГ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*