Як цьогоріч святкуватимуть День міста у Володимирі-Волинському

23.07.2020 / Новини

21 липня у культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського відбулося засідання оргкомітету з підготовки до Дня міста.

Про це йдеться на сайті міста.

У неділю, 26 липня, місту Володимир-Волинський виповнюється 1032 роки. Через карантин вперше святкування відбувається без масових заходів, концертів та інших гулянь у центрі. Замінити традиційні забави має офіційна програма онлайн-святкування.

Заходи не обмежаться лише нагородженням найкращих жителів міста, вітаннями володимирчан та міст-партнерів. Організатори готують святкові сюрпризи для користувачів соціальних мереж. Міські колективи створили ролики про історію та сьогодення Володимира, які розповсюдять у соцмережах, на Youtube-каналах, на своїх сайтах.

У мережі покажуть концерт за участю кращих колективів та виконавців, мешканці зможуть переглянути відеозаписи виступів учнів музичної школи, народної студії вокального співу “Ладомир”.

Для тих, хто любить живопис, функціонуватиме онлайн-виставка творчих робіт ХХІІ Міжнародного пленеру художників “Колорит”, що зібрав 35 учасників з України, Білорусії, Польщі та Німеччини. Охочі переглянути виставку зможуть дізнатися інформацію про твори, їх авторів.

Отримати підживлення своїм здібностям і талантам володимирчани матимуть можливість під час пленеру, який проведе викладач педагогічного фахового коледжу імені А.Ю. Кримського, член об’єднання художників “Колорит”, засновник арт-студії “Фіглі-Міглі” Тетяна Токарева-Асмолкова. Неважливо, 7 вам років чи 47, на заняттях будь-хто зможе розкрити свій творчий потенціал, навчитися зображати бажане, відчувати і підбирати кольори, розвинути пам’ять.

Володимир-волинці побачать серію тематичних сюжетів “Легенди древнього міста” – події минулого для глядачів відтворять народний аматорський театр-студія “Різнобарв’я”, Державний історико-культурний заповідник “Стародавній Володимир” та культурно-мистецький центр. Театралізоване вітання підготували Володимиру-Волинському та його мешканцям кращі актори міста.

Упродовж дня на вулицях працюватимуть фотозони, а пішохідні екскурсії з дотриманням карантинних вимог ознайомлять гостей з історією та сучасністю Володимира-Волинського.

У княжому місті працюватиме арт-галерея під відкритим небом, виставки дитячих робіт “З любов’ю у серці до рідного міста” та фоторобіт “Крізь призму почуттів”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*