Як розвивається село Бужанка в окрузі Ігоря Гузя (ФОТО)

28.11.2019 / Новини

За підтримки народного депутата Ігоря Гузя для дитячого колективу «Зорецвіт» «Бужанківського ліцею ім. Миколи Корзонюка» придбали чотири комплекти (54 штуки) сценічних костюмів. Барвисті, якісні речі українського виробника уже приміряли на собі юні артисти.

Задоволені надбанням діти, батьки і представники освітнього навчального закладу, – йдеться на сторінці нардепа у Facebook.

Загалом парламентар сприяв, щоб за 5 років його роботи у Верховній Раді на соціально-економічний розвиток села Бужанка Поромівської об’єднаної територіальної громади з держбюджету надійшло близько 454 000 гривень.

За ці кошти, окрім сценічних костюмів, вдалося: придбати більярдний стіл для потреб місцевого будинку культури (20 тис. грн), відремонтувати дах цього ж закладу культури (150 тис. грн), придбати меблі в Бужанківський БК (39 тис. грн), а також закупити комп’ютерний клас у школу (150 тис. грн) та облаштувати дитячо-спортивний майданчик (70 тис. грн).

Загалом, внесок Ігоря Гузя за його першу каденцію у Верховній Раді в оновлення та модернізацію шкіл і садочків Поромівської ОТГ – 2 000 000 гривень і ще понад 500 000 гривень – на розвиток культури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*