Понеділок, 26 березня 2018,20:39

“Я ніколи не був судимим”, – переможець конкурсу на головного архітектора Любомльського району

30.11.2016 / Новини
stroyka_2_05

Кандидат-переможець на посаду головного архітектора району – Дмитро Тєнін, спростовує інформацію щодо його невідповідності призначенню начальником відділу містобудування та архітектури.

У редакцію “КОРДОНУ” звернувся Дмитро Тєнін, один з претендентів на посаду головного архітектора Любомльського району.

З його слів, інформація подана в ЗМІ про нього, як претендента на заміщення вакантної посади, є недостовірною. Зокрема, він зазначає, що суперечать правдивості окремі висловлювання, які згадані в статті “Головного архітектора обрали, а призначити не можуть?

“Я ніколи не був судимим. У мене нема жодного обвинувального вироку. До того ж, я ніколи не був начальником відділу містобудування та архітектури. Я більше 20-ти років працював у органах інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та контролював дію відділів містобудування та архітектури. Мені ще закидають, що я не маю освіти! Й звільнили мене не через порушення законодавства, а через ліквідацію інспекції”, – зазначив Дмитро Тєнін, демонструючи окремі підтверджувальні, на його думку, документи.

Про проведення та підсумки конкурсу журналістові видання прокоментував перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук. Що ж до інформації про судимість Тєніна, то автор статті  керувалась висловленими думками активістів, які у день оголошення результатів виступали проти його призначення. Таким чином, інтернет-видання “КОРДОН” подає відповідь переможця конкурсу на статтю “Головного архітектора обрали, а призначити не можуть?“, адже нині відомості про судимість Дмитра Тєніна не мають жодного документального підтвердження.

2 Коментарів “Я ніколи не був судимим”, – переможець конкурсу на головного архітектора Любомльського району

  1. Бачте, порядну людину і хорошого спеціаліста не можуть призначити, бо ж він багато кому схеми поламає.Та відкиньте вже ту совєтчину, де керівники тупі і ними добре керувати.

  2. Протести проти призначення Теніна надумані і шиті наскоро “білими нитками”. Проти виступають ті , хто завжди любив халяву у будівництві. Д.С.Т. грамотний, принциповий працівник. Так з ним не просто тим, хто хоче робити в будівництві приблизно до інструкції . Якщо голова РДА хоче спокійно спати і мати надійного колегу, який страхуватиме його в цих питаннях, кращої кандидатури в районі не знайти.
    А Марія, нехай біля Теніна ще повчиться професійної твердості і впертості.Ії час на цій посаді ще буде.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*