Винахідники розробили наклейки що призупиняють псування фруктів

12.08.2019 / Новини

Малайзійські винахідники з компанії Stixfresh, котра займається виробництвом фруктів, знайшли рішення проблеми з плодами, що швидко псуються Цим рішенням стали спеціальні наклейки які перешкоджають виникненню цвілі на плоді, а також уповільнюють виділення етилену при процесі дозрівання.

Наклейка має в складі хлорид натрію і бджолиний віск. Свіжість фрукта така наклейка може зберігати протягом 14 днів — пишеagroday.com.ua.

Наклейки, виготовлені з органічних матеріалів, підходять для різних фруктів – яблук, груш, авокадо, ківі, манго та цитрусових. Над створенням наклейки винахідники працювали близько 3 років, а перші «тест-драйви» проводилися на плодах манго. Пізніше, співзасновники дізналися, що наклейки можна використовувати і для інших фруктів.

Креативним директором і творцем даної наклейки вважають Жафрі Зайнудін. Основною метою для створення липкої «панацеї», як стверджує винахідник, було скорочення рівня дефіциту продовольства в країні, шляхом зменшення зараження фруктів хворобами і шкідниками.

На даний момент, Stixfresh має статус однієї з найбільш успішних компаній-виробників фруктів. За статистикою, вони продали близько 1,3 млн. наклейок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*