Вихованець Любомльської ДЮСШ виборов бронзу на Чемпіонаті України

06.10.2017 / Новини, Спорт

У перший день Чемпіонату України з дзюдо, що відбувається у Сумах, представник Волині виборов нагороду.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Федерації дзюдо Волині.

Так, 5 жовтня закінчився перший день Чемпіонату України з дзюдо серед дорослих. За підсумками роботи мандатної комісії, в чемпіонаті України беруть участь 288 спортсменів (191 чоловік та 97 жінок) з 21 регіону. Не представлені Чернівецька, Херсонська, Тернопільська та Житомирська області.

За підсумками першого дня змагань у ваговій категорії до 60 кілограмів, представник Волині Вадим Чернов посів 3 місце. Вадим – вихованець Любомльської ДЮСШ. Займається юнак під тренерством Сікорського Олександра Антоновича.

«Чи не вперше представник Волині виборов медаль на змаганнях такого рівня – саме серед чоловіків!!!! До цього медалі були у наших жінок на чемпіонаті України серед дорослих», – зазначають у Федерації дзюдо Волині.