Вибори до Нововолинської міськради: визначили номери партій у бюлетені

01.10.2020 / Новини

У Нововолинську для участі в місцевих виборах, які відбудуться 25-го жовтня, зареєстрували 10 політичних партій. І вже відомо, під якими порядковими номерами у виборчому бюлетені будуть розміщені назви цих партій.

30-го вересня голова територіальної виборчої комісії Віктор Порплиця провів засідання, на якому відбулося жеребкування щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їхніх назв у виборчому бюлетені, – передає БУГ.

Отже, політичні партії будуть розміщені у виборчому бюлетені у такій черговості:

1. Партія пенсіонерів України

2. ПП «Громадянська позиція»

3. ПП «Слуга народу»

4. ПП «Сила і честь»

5. ПП «За Майбутнє»

6. ПП «Об’єднання Самопоміч»

7. ПП «Європейська Солідарність»

8. ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

9. ПП Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

10. Радикальна партія Олега Ляшка

До слова, участь у виборах до Нововолинської міськради не братиме Опозиційна платформа “За життя”. Її не допустила ТВК. Як пояснив голова територіальної виборчої комісії, сталося це через порушення чинного законодавства.

“Партія нам не повідомила про проведення конференції чи зборів, на яких затверджується весь список кандидатів в депутати. А відповідно до законодавства, партії зобов’язані це зробити виключно в письмовому вигляді.

Опозиційна платформа “За життя” нас не повідомила, тому ми були вимушені прийняти рішення про не допуск партії до участі у виборах”, – зазначив Порплиця.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*