Четвер, 23 травня 2019,04:19

Волинянин “сяде” на 4 роки за крадіжку “ювелірки”

11.06.2018 / Новини

На Волині засудили чоловіка, який викрав ювелірні вироби із будинку, а згодом побився із іншим чоловіком та вкрав у нього 63 гривні.

Про це йдеться у вироку Шацького райсуду від 30 травня, – повідомляє ІА Волинь Post.

Суд встановив, що 19 грудня 2017 року чоловік у селі Перевісся, переконавшись у відсутності власників будинку вдома, знайшов ключ та проник до житла. Там він викрав низку ювелірних прикрас та гроші на майже 6 тис грн.

Крім того, 29 березня 2018 року, чоловік у селі Годовичі в стані алкогольного сп’яніння був у гостях. Тут він декілька разів вдарив в обличчя іншого чоловіка. Після цього засуджений викрав у нього з кишені 63 гривні та втік.

У ході засідання чоловік визнав свою вину та просив суворо його не карати та призначити йому покарання з іспитовим терміном.

Зрештою, чоловіка визнали винним у вчиненні низки кримінальних правопорушень, та визначили остаточне покарання – 4 роки позбавлення волі. До строку також зарахують час попереднього ув’язнення з розрахунку один день попереднього ув’язнення за один день позбавлення волі. Викрадені речі та кошти повернуть власникам.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*