Вівторок, 25 лютого 2020

Волинянин розповів про прогресивну сільську школу (ФОТО)

08.11.2018 / Новини

У Залізницькій загальноосвітній школі, що у Любешівському районі на Волині, не проводять традиційних лінійок, учні не носять шкільної форми, а також їх не зобов’язують мати щоденники.

Про прогресивний сільський навчальний заклад розповів у Facebook волинянин Анатолій Матвіюк, – передає Перший.

“У звичайній сільській школі немає лінійок в кінці року: всі в джинсах, у них батути, цукрова вата, конкурси, фарби холі та інші розваги. А першовереснева урочиста разом з шикуванням займає 9 хв. А потім патріотичний урок, і спільні розваги”, – пише він.

Також, за його словами, тут уже три роки не відзначають 8 Березня.

“Нема у них восьмемарта у школі, уже три роки. І на день захисника Вітчизни у них не вітання тих, у кого тестикули, а скаутські змагання Джури з рівною участю хлопчиків і дівчаток”, – ідеться у дописі.

Щодо форми, то її не носять вже майже 5 років. Натомість учні запровадили тижні певного виду одягу: то джинсового, то ще якогось.

“У школі музичні дзвінки, які часто міняються за бажанням учнів. Єдина постійна пісня на дзвінок: “Повертайся додому” Олєжки Винника, вона звучить після останнього уроку”, – пише Анатолій Матвіюк.

Він стверджує, що багато речей у школі робляться за проектні гроші у співфінансуванні з батьками і ОМС. Адже школа одна з перших у громаді і за власним бажанням стала розпорядником коштів.

“А ще вони у дворі роблять грін-клас, тобто клас під відкритим небом в оточенні туй. У них купа акваріумів по усій школі, купа зелені, невеличкий буккросінг, роздільний збір сміття і збір використаних батарейок.
Двіж, життя кипить”, – підсумовує користувач і додає, що у школі не обов’язкові щоденники.

“Можна домашку в смартфон записати”, – ідеться у дописі.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*