Вівторок, 23 жовтня 2018,16:39

Волинський нардеп виділив 12 пунктів, що свідчать про розвиток держави

19.06.2017 / Новини

Нардеп Ігор Гузь побачив «світло в кінці тунелю».

Допис під такою назвою він опублікував у Facebook, в якому розповів про позитивні тенденції в українському суспільстві.

Волинський нардеп виділив 12 пунктів, що свідчать про розвиток держави.

Зокрема, Ігор Гузь наголосив, що Світовий банк переглянув свої прогнози, які робив на початку року, і тепер вважає, що в 2018-му український ВВП зросте на 3,5% (а не 3%, як планувалося раніше), а міжнародні резерви країни в травні збільшились на 3%.

У підсумку Ігор Гузь відзначив перемогу української молодої науки:

«Ну і «на закуску», трішки відволічемося безпосередньо від економіки і згадаємо про майбутнє, яке, як відомо, належить дітям: українська десятикласниця Валерія Тищенко зайняла четверте місце (серед понад 1700 учасників з 75 країн) в конкурсі молодих вчених Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), який відбувся в Лос-Анжелесі. Проект дівчини описує виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води».

1 Коментар Волинський нардеп виділив 12 пунктів, що свідчать про розвиток держави

  1. 1. Якщо бомж почне заробляти на 3,5% більше то чи стане багатшим(тим більше якщо ті гроші чекати від держави)? 2. Всі укр. автомобілі – непотріб. Їх кількість зросла бо так крадуть гроші – приклад Богдани – Порошенка. Підтвердження – жодне “корито” не пішло на експорт за який Ви згадуєте пізніше. 3. Безвіз – трамплін для більшого потоку міграції (всюди черги за паспортами). 4. Гонтарєва згортає свою роботу – результат – стабілізація на валютному ринку .5,6,7,8 – експорт сировини – не готових товарів – укр. далі нічого не виготовляє на світ. ринок., за сири послухайте депутата Івахова – весь експорт – тільки в Росію. 9. Завод по переробці – в порту- якась дурниця (це контрабанда чи хитріша схема), далі НАМІРИ вкладати гроші це ще не є вкладанням (балачки). 10. Коли починає ? Чому Канада будує а досягнення – наше ? 11. В 21 столітті хвалитись досягненням – новим рейсом поїзда ? ( це тягнуло б на досягнення в столітті так 19-му). 12. За 4 місце – не призове – дівчина вже подумує як звалити у США. Там часто дають заохочення представникам країн третього світу – якими ми є – Американцям просто нас шкода ((((. Особисто Ви як депутат- до чого з вищесказаного доклались ? Тут десь є Ваша заслуга ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*