Середа, 26 лютого 2020

Волинський нардеп побував на підприємствах Нововолинська (ФОТО)

19.07.2018 / Новини

Уже втретє за понад три роки діяльності у Верховній Раді народний депутат Ігор Гузь, у рамках робочої поїздки в округ, зустрівся із представниками громадської організації “Спілка шахтарів-інвалідів Волині” у Нововолинську.

Він розповів, що з року в рік намагається переконувати уряд виділяти кошти на потреби шахтарів, осучаснення видобування вугілля, заміну устаткування, пише БУГ.

У 2018 році в пріоритеті – особисто або завдяки помічникам відвідати всі 211 населених пунктів округу. Головний акцент – розбудова спортивної та дитячої інфраструктури, рекреаційних зон. До слова, йому вже вдалося за час роботи у парламенті залучити з державної казни, на різноманітні потреби мешканців, майже 80 мільйонів гривень.

“Ми домовилися із міським головою, що цього року за 1, 5 млн грн “соцеконому”, які я залучив з держбюджету, замінимо всі вікна у дошкільних закладах на енергозберігаючі. Також плануємо відремонтувати басейн у ДНЗ № 9, як це зробили у школі № 5 у Володимирі-Волинському торік. Активно працюємо у міських дворах, реалізуючи проект “Чистий двір”. У 2015 році відстоював і проголосував за “митний експеримент”. В результаті, за кошти від перевиконань на Волинській митниці відремонтували дорогу “Луцьк-Львів”, майже завершили ремонт траси з Луцька до Володимира-Волинського. З Володимира до Нововолинська лишається кілька кілометрів дороги, на що не вистачило коштів. Це питання треба вирішувати. Також цього року мають відремонтувати ділянку від Устилуга до Володимира. А вже наступного – можна говорити про ремонт дороги з Нововолинська до Іванич”.

Про роботу у стінах Верховної Ради, загальноукраїнську ситуацію та безпосередньо співпрацю із міською радою Нововолинська, депутат розповів під час зустрічі із трудовими колективами ДП “Регіональні електричні мережі”, ТзОВ “Нововолинський механічно-ливарний завод” та ТзОВ “ПромЛит”. Під час цього працювали його помічники – Андрій Бокоч, Богдан Бадзюнь, Олександра Струбицька, Валерій Мних, Володимир Шаповал, Борис Карпус, а на “ПромЛиті” – також були присутні депутати міськради від УКРОПу Віктор Марчак та Олег Приступчук.

Питання, що найчастіше турбують нововолинців і з якими вони звернулися до нардепа, це – проблеми із нарахуванням субсидій, підвищення ціни на газ і низькі зарплати, міграція молоді за кордон, голосування у першому читанні за законопроект, що стосується ввезення “євроблях” в Україну, та втілення медичної реформи.

Після спілкування з людьми, обранець оглянув діяльність підприємства із українсько-польським капіталом, що займається вирощуванням декоративних насаджень – ПП “Смарагд”, та новий стадіон у селі Стара Лішня, який власними зусиллями і коштами облаштував для заняття спортом місцевої молоді – підприємець Микола Шевчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*