Четвер, 27 лютого 2020

Волинські обранці затвердили Регіональну схему формування екологічної мережі області

20.04.2017 / Новини

На черговій сесії Волинської обласної ради народні обранці затвердили Регіональну схему формування екологічної мережі Волинської області.

Про це йдеться на офіційному сайті Волинської обласної ради.

«Відповідно до частини 2-ї статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 11, 15 Закону України «Про екологічну мережу України», з метою збереження біологічного та ландшафтного різноманіття Волинської області, підвищення її природно-ресурсного потенціалу, а також практичної реалізації заходів Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020», враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів обласна рада вирішила:

1. Затвердити Регіональну схему формування екологічної мережі Волинської області (додається).

2. Рекомендувати районним і сільським радам, районним державним адміністраціям розробити та затвердити місцеві схеми та програми формування екологічної мережі відповідно до Регіональної схеми формування екологічної мережі Волинської області.» – йдеться у рішенні.

Зокрема, на пропонованій Регіональній схемі межі Шацького району визначено як буферну зону з регіональними екоядрами та біоцентрами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*