Понеділок, 10 вересня 2018,15:39

Волинські лісівники для оздоровлення обрали Світязь

23.09.2017 / Новини

Вимагаючи від людей самовідданої праці, кожен керівник мусить розуміти: для цього необхідно подбати про їх комфортний та повноцінний відпочинок.

У державних лісогосподарських підприємствах Волині такі обов’язки покладені на профспілку.

У 2017 році волинським лісівникам спільними зусиллями вдалося відбудувати відпочинкову базу на озері Світязь. Цьогоріч вона повноцінно працювала – за літній період там оздоровилися 615 працівників галузі, в тому числі – 208 дітей, – інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Ще до початку відпочинкового сезону було складено відповідний графік, за яким лісогосподарські підприємства і направляли працівників на оздоровлення. Першочергово у ті списки потрапили учасники АТО та їхні родини, багатодітні сім’ї. Перевага надавалася також тим людям, які працюють у галузі десятки років та мають особисті досягнення.

Таким чином побувало на Світязі чимало майстрів лісу, лісничих, бухгалтерів, механіків, інших робітничих професій, пенсіонерів лісової галузі…

Вже рік діє профспілкова програма з оздоровлення працівників лісової галузі та членів їх сімей на Чорному морі. Цього року, крім бази відпочинку «Водник» у м. Залізний порт, гостинно зустрічала лісівників і база відпочинку «Петрове Подвір’я». За 2017 рік оздоровлено 299 працівників, в тому числі – 92 дитини.

Також цього року 18 дітей працівників виявили бажання відпочити в літньому таборі «Волинська Січ» на Світязі.

– Оздоровлення працівників лісогосподарських підприємств області та членів їхніх сімей – лише частина великої роботи, яку виконує профспілковий комітет лісівників. Але без перебільшення скажу – чи не найважливіша. Бо тоді люди відчувають турботу про себе, підтримку та, головне, бачать зміст у якісній та сумлінній роботі. Адже кожному із нас дуже важливо, щоб нашу працю гідно оцінювали, – зазначає голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісової галузі України Павло Матіюк.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*