Волинських перевізників просять не вмикати в маршрутках російську «попсу»

12.01.2020 / Новини

В ОДА відреагували на запит депутата обласної ради Юрія Поліщука щодо виконання рішення Волинської обласної ради від 20.12.2018 №22/58 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Волинської області».

Про це інформує пресслужба Волинської облради.

У виконавчій владі області відповіли, що на виконання доручення голови облдержадміністрації від 03.12.2018 №8396/17/2-18 управлінням транспорту та інфраструктури облдержадміністрації перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів по приміських та міжміських маршрутах загального користування в області, направлено листи з рекомендаціями щодо вжиття заходів, спрямованих на зміну музичного репертуару під час виконання перевезень на маршрутах, та проведення роз’яснювальної роботи з водіями транспортних засобів щодо недопущення під час руху автобусів по маршрутах звучання пісень, вироблених у Російській Федерації.

Окрім того, одним із пунктів договору про організацію перевезень пасажирів по маршрутах загального користування у Волинській області передбачено обов’язок водія вимикнути музику на вимогу хоча б одного пасажира”, – йдеться з листі за підписом заступника голови ОДА Світлани Мишковець.

1 Коментар Волинських перевізників просять не вмикати в маршрутках російську «попсу»

  1. Я за.але по – суті на заборону має прийти заміна.святе місце пустим не буває. Заохочуйте робити Український Конкуренційний продукт.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*