Волинські прокурори орендують позашляховик за гривню

03.12.2021 / Новини

Волинська обласна прокуратура завершила процедуру закупівлі послуг з оренди авто: за користування позашляховиком з грудня по травень наступного року заплатять 6 гривень.

Предмет закупівлі – послуга з оренди автомобіля авто Hyundai TUCSON. Перемогу здобуло ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «АК «Богдан Моторс». Вартість закупівлі – 6 гривень, – стало відомо з оголошення про закупівлю, яке розміщено на майданчику ProZorro, інформує Insider media.

Як стало відомо з документів, прикріплених до укладеного договору про закупівлю, це авто прокуратура орендує у автозаводу ще з 29 червня 2011 року. Вартість оренди з того часу становила всього лишень 1 гривню. Позашляховик Hyundai TUCSON не новенький – 2008 року випуску. Його первісна вартість становила 128 444 грн.

Тож Волинська обласна прокуратура повинна сплатити за позашляховик 6 гривень за грудень-травень.

Вочевидь, згідно з прописаними умовами, дію договору пролонговували з року в рік.

Згідно з додатковою угодою № 5 до договору №6-219/11 від 29.06.2011р., яку підписали 1 грудня, сторони вирішили продовжити оренду до 31.05.2022.

Журналісти видання «Інсайдер Медіа» вже раніше писали, що Господарський суд Волинської області також орендує в Автозаводу «Богдан Моторс» за 1 гривню. Однак іншої марки – Hyundai Sonata 2013 року випуску.

Цікаво, що у жовтні 2021 року, цього авто не було у переліку транспортних засобів, які перебувають на балансовому обліку Волинської обласної прокуратури.  Про це стало відомо з відповіді на запит журналістів видання «Сила правди». Тож хто їздить та з якого бюджету (чиєї кишені) витрачаються кошти на утримання Hyundai TUCSON – під питанням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*