Волинські декларанти поповнили бюджети на понад 19 мільйонів гривень

20.08.2019 / Новини

Понад 90 % задекларованих до сплати податкових зобов’язань за підсумками деклараційної кампанії вже надійшло до бюджетів.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Волинські декларанти вчасно, до 1 серпня 2019 року, сплатили 16,3 мільйона гривень ПДФО та 3 мільйони гривень військового збору.

«Завдяки відповідальності волинян, котрі відзвітувалися про доходи за минулий рік, до бюджетів вже сплачено на 25 відсотків більше ПДФО та на 20 відсотків більше військового збору проти «деклараційних» надходжень минулого року. Висока податкова культура таких декларантів заслуговує на найвищу оцінку та повагу з боку суспільства, оскільки сплачені декларантами податки – це реальний фінансовий внесок в обороноздатність держави та добробут громад», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Оскільки закон передбачає, що до 1 серпня громадяни, які відзвітувалися про доходи за минулий рік в ході деклараційної кампанії, повинні перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір, в Головному управлінні ДФС у Волинській області звертають увагу тих декларантів, котрі ще не виконали  обов’язку, на відповідальності за несплату податків.

Щоб не створювати податкового боргу, громадяни повинні обов’язково зважити на норми п.п. 179.7 п. 179 ст. 179 Податкового кодексу України щодо зобов’язань платників самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій  нею податковій декларації. Ст. 126 Податкового кодексу України передбачає відповідальність за порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов’язань, зокрема застосування штрафних санкцій.

Нагадаємо: за підсумками деклараційної кампанії волиняни задекларували до сплати 20,8 мільйона гривень податкових платежів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*