Четвер, 19 вересня 2019

Волинська митниця спростовує фейк від київського псевдожурналіста

22.05.2019 / Новини

Волинська митниця ДФС спростовує інформацію про відсутність черг на перетин кордону у пунктах пропуску “Ягодин” та “Устилуг”.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Інформація, викладена на особистій сторінці Facebook від мешканця Києва, який називається журналістом, про відсутність черг на перетин кордону – черговий провокативний фейк.

Станом на 9.00 год. 22 травня 2019 року у “Ягодині” на виїзд з України очікувало 100 транспортних засобів, на в’їзд – 50 транспортних засобів.

Черги на перетин кордону справді зменшились, порівняно з піковим навантаженням під час великодньо-травневих свят. Сприяло зменшенню черг на «зеленому коридорі» також законодавче врегулювання проблеми транзитного потоку автомобілів з іноземною реєстрацією.

Учасникам міжнародного автомобільного руху нагадують про можливі ускладнення під час перетину українсько-польського кордону через МАПП “Устилуг” у зв’язку з реконструкцією дорожнього полотна в суміжному Зосині. Ремонті роботи поляки розпочали з 15 травня і продовжуватимуть їх до серпня 2019 року.

Водночас до листопада 2020 року в адміністративних межах міста Хелм проводяться будівельні роботи на дорозі державного значення № 12, що утруднює доїзд до МАПП “Дорогуськ- Ягодин”.

Тому митниця рекомендує водіям уважно стежити за онлайн-картами черг у пунктах пропуску і раціонально планувати свої поїздки, обираючи оптимальні маршрути.

Стан заповнення під’їзних шляхів до пунктів пропуску через державний кордон відображається у реальному часі на сайтах Державної фіскальної та Державної прикордонної служб України, на сайті Волинської облдержадміністрації.

Про час очікування на перетин українсько-польського кордону можна дізнатись за посиланням http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/pl/i

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*