Волейболістки Любомльщини стали призерками обласного чемпіонату

25.04.2018 / Новини, Спорт

У вівторок, 24-го квітня в Луцьку фінішував Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2004 року народження і молодших, в якому брала участь і команда Згоранської ДЮСШ, яка представляла Любомльщину.

Минулого тижня наші дівчата успішно подолали груповий етап турніру, перемігши команди м. Ковеля (2:1), Ковельського і Маневицького районів (двічі 2:0).

У фінальні частині згоранські волейболістки виграли у ровесниць зі Старовижівського району (2:0), з таким же рахунком поступилися досить сильній команді обласної ДЮСШ і в підсумку посіли друге місце.

Дівчата були нагороджені грамотами і медалями відділу фізкультури і спорту облдержадміністрації. Готували команду до змагань тренери Ніна і Василь Саці.