Вівторок, 2 червня 2020

Відбувся турнір Рівненській ОТГ з футболу (ФОТО)

21.10.2019 / Новини, Спорт

У неділю, 20 жовтня, за ініціативи депутата Рівненської ОТГ Юрія Фініковського відбувся ІV щорічний турнір з футболу серед мешканців округи. Цьогоріч участь у спортивному дійстві взяли хлопці з сіл Рівне, Гуща, Забужжя, Столинські Смоляри, Рогові Смолярі, Будники, Гороховище.

В ході очних зустрічей фінальної частини зустрічались команди із чотирьох населених пунктів.

Команда с. Забужжя на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу у команди с. Столинські Смоляри – 2:1. Натомість гравці із Гороховища впевнено обіграли команду Рівного – 5:2.

У матчі за третє місце рівненські футболісти мінімально обіграли команду с. Столинські Смоляри – 1:0. У фіналі турніру гравці із с. Забужжя, врахувавши помилки з минулої гри, впевнено перемогла господарів поля 4:0, і уже третій рік поспіль стають чемпіонами турніру.

Призерів змагань відзначено кубками, футбольними м’ячами, грамотами.


“Загалом, подібного роду змагання є уже доброю традицією на теренах округи і ще раз підкреслюють необхідність в розбудові спортивної структури. Кінцевою метою ж змагань є популяризація здорового способу життя, а також звернення уваги влади різних рівнів на розвиток спорту в усіх населених пунктах нашого краю”, – написав Юрій Фініковський
 на своїй сторінці у соцмережах.

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*