Пятниця, 18 жовтня 2019

Відбулось передсесійне засідання земельної та бюджетної комісій Рівненської ОТГ

26.06.2019 / Новини

У ході підготовки до чергової 45-ї сесії Рівненської сільської ради, яка відбудеться нині, 26-го червня, напередодні проходило засідання земельної та бюджетної комісій. 

В порядок денний постійної комісії з питань земельних відносин, планування території, будівництва, ЖКГ, сільського господарства, екології та благоустрою було включено проекти рішень щодо надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічних документації та ін, – повідомляє сайт громади.

Після завершення засідання земельної комісії, до обговорень приступили члени комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестування та міжнародного співробітництва. 

Присутні розглянули проекти регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Рівненської сільської ради, тощо.

Розглянувши проекти рішень порядку денного, депутати надали рекомендації щодо внесення їх на розгляд чергової 45 сесії Рівненської сільської ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*